Biophilic Design

Działamy w duchu biophilic design.

Otoczenie, w którym pracujemy, ma ogromny wpływ na naszą wydajność, efektywność i motywację. Planując wystrój wnętrz warto postawić na biophilic design, skupiający się na budowaniu uczucia więzi z naturą.

Zielone ściany

Obrazy i panele ścienne do wnętrz wykonane z roślin, mchów i porostów poddanych procesowi stabilizacji są alternatywą dla zazielenienia przestrzeni roślinami żywymi, których nie możemy lub nie chcemy zastosować w danym miejscu, co spowodowane jest np. brakiem dostępu do źródła naturalnego światła, przeciągami lub obawą przed zaniedbaniem roślin.

frameszara
acoustic frame

Panele akustyczne z chrobotka

Chrobotek reniferowy dzięki swojej gąbczastej oraz porowatej strukturze, pochłania nawet do dwóch razy więcej dźwięku niż inne materiały używane do poprawy komfortu akustycznego wnętrz. Podłoże wykonane jest z gumokorka, co dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia. Panele mogą zostać podwieszone lub przymocowane do ściany. Dostępna, szeroka kolorystyka porostu umożliwia wzorzystą zabawę, ale wersja jungle również pomoże nam zabezpieczyć się przed nadmiernym hałasem. Ręcznie wykonane panele akustyczne do studiów muzycznych, sal konferencyjnych i negocjacyjnych, czy innych zbyt hałaśliwych miejsc z wykorzystaniem skandynawskiego mchu są profesjonalnym narzędziem do lepszego zarządzania dźwiękiem i hałasem.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Możemy kompleksowo wykonać dla Państwa zieloną ścianę, zaoferować panele do wykonywania ogrodów wertykalnych lub skompletować cały materiał, potrzebny do samodzielnego zainstalowania żywej ściany.

Kontakt

Pink Planter

tel. 505 595 838
studio@pinkplanter.eu
www.pinkplanter.eu
FB.com/pinkplanter.eu
Instagram.com/pink.planter

Zapytanie o usługę Indywidualne projekty